Zimowy Turniej Szachowy

zimowyturniejszachowy07.jpg

Dnia 29 lutego 2024 r. chętni uczniowie z klas 7 i 8 wzięli udział w Międzyszkolnym Zimowym Turnieju Szachowym zorganizowanym przez SP nr 6 w Puławach. Ponad 60 utalentowanych uczestników z powiatu puławskiego rywalizowało ze sobą w 6 rundach. Całe wydarzenie poprowadził licencjonowany sędzia - Łukasz Dymek.

Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję zdobycia kategorii szachowej, a głównym zadaniem było zdobycie odpowiedniej liczby punktów. Najlepszym zawodnikiem z naszej szkoły okazał się Marcel Miszczak 7b, który zajął w całym turnieju 2 miejsce. Marcel posiada III kategorię szachową. Swoje talenty szachowe zaprezentował Ciupa Bartosz 7a zdobywając od razu IV kategorię szachową.

Uczniowie: Podgajny Bartosz 7c, Wałęga Wojciech 8a, Klimek Aleksander 7c, Kamola Wojciech 8a, Górski Szymon 8a, Pikuła Michał 7c zdobyli V kategorię szachową.

Uczniowie Lenart Filip 7c, Fil Adrian 7c, Massalski Franciszek 7a, Estefanis Aleksander 7a, Banaszek Norbert 8a równie godnie reprezentowali naszą szkołę.

Wszyscy nasi uczniowie zostali wpisani do Centralnego Rejestru Szachowego.

Dziękujemy im za udział i chęć rywalizacji z innymi uczestnikami. Gratulujemy zdobytych miejsc.

Powrót na początek strony