Zaproszenie na webinar - dla rodziców i nie tylko

2 czerwca o godzinie 19:00, odbędzie się bezpłatne szkolenie z cyklu CyberAkademii BGK: „Bezpieczne dzieci w sieci”.

Zapisać można się tutaj: https://www.bgk.pl/cyberakademia-bgk/zapis-na-webinar/

[UWAGA!] Po zapisie otrzymacie Państwo link do wydarzenia na YouTube w oddzielnym mailu.

Wydarzenie przeznaczone jest dla rodziców, opiekunów, a także osób, które chciałyby wiedzieć co aktualnie w cyberbezpieczeństwie piszczy.

Podczas wydarzenia poruszone zostaną takie tematy jak:

• Wykrywanie zagrożeń w sieci: naucz się je rozpoznawać i unikać prób wyłudzenia pieniędzy i danych.
  • Zarządzanie hasłami w pracy i w domu: naucz się jak tworzyć hasła, jak reagować na wycieki danych i co zrobić, by hasła się od teraz nie „gubiły”;
  • Bezpieczne zakupy i rozgrywka online: korzystaj z wygody zakupów i emocji z grania online, bez narażania swoich danych osobowych czy finansowych.
  • Biegłość w mediach społecznościowych: zanurz się w barwny świat mediów społecznościowych i ciesz się bezpiecznym profilem online;
  • Wsparcie dla rodziców: zapoznaj się z narzędziami kontroli rodzicielskiej i dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dzieci w sieci. Rozwijaj umiejętności skutecznego monitorowania i zarządzania aktywnością online swoich dzieci;
  • Cyfrowa równowaga: poznaj strategie zarządzania czasem spędzanym przed ekranem. Zrozum problem cyberprzemocy i naucz swoje dzieci bycia szanującymi i odpowiedzialnymi użytkownikami Internetu.