Wycieczka do Warszawy klas 3a i 3b

3a-warszawa01.jpg

We wtorek 26.04 klasy 3a i 3b były na wycieczce szkolnej w Warszawie.

Uczniowie zwiedzili Stare Miasto, gdzie zobaczyli najciekawsze miejsca związane z historią stolicy i naszej ojczyzny oraz  wysłuchali opowieści pani przewodnik o tych zabytkach.

W niesamowitą podróż w Kosmos "poleciały" dzieci podczas seansu filmowego 3D pt. "Jesteśmy kosmitami" w Planetarium przy Centrum Nauki Kopernik.

W międzyczasie uczniowie zjedli ze smakiem obiad, a następnie zwiedzali Centrum Nauki Kopernik.

W tym muzeum można wszystkiego dotknąć oraz samodzielnie wykonać eksperymenty co pozwala na lepsze zrozumienie praw nauki.

Zakupy były również obowiązkowym punktem programu wycieczki. Sprawiły one dzieciom wiele radości.

Poznanie stolicy, podróż autokarem, integracja z kolegami z równoległej klasy oraz z dziećmi z Ukrainy, które również od miesiąca uczęszczają do tych klas, dostarczyły uczniom wielu wrażeń i z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.