Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Puławy 2021

mrm-pulawy.jpg

            W dniu 9 listopada odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Puławy.

Zgłaszanie kandydatów do okręgowej komisji wyborczej, kandydatów na radnych Młodzieżowej Rady Miasta Puławy i cała kampania wyborcza odbywały się zgodnie z harmonogramem przedstawionym przez Prezydenta Miasta Puławy.

            Pragniemy poinformować, że przedstawicielem naszej szkoły w Młodzieżowej Radzie Miasta Puławy został uczeń klasy 7a Kacper Sadurski.

            Wszyscy pragniemy serdecznie pogratulować naszemu radnemu i życzyć owocnej pracy w tej kadencji. Pokładamy głęboką nadzieję, że Kacper będzie nas godnie reprezentował i przedstawiał na posiedzeniach  Rady Miasta nasze pomysły.

 

Opiekunowie i przedstawiciele SU

Powrót na początek strony