Turniej szachowy

szachy01.jpg

Udział w I Międzyszkolny Turniej Szachowy „Szach-Mistrz” zorganizowany w SP nr 11 w Puławach pod honorowym patronatem Pana Pawła Maja Prezydenta Miasta Puławy w dn. 27.04.2023 r. dla naszych uczniów zakończył się dużym sukcesem.

Turniej uroczyście rozpoczęły Pani Agnieszka Zamojska – kierownik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta i Pani Monika Mocarska – Dyrektor  SP 11. Wzięło w nim udział 38 zawodników z 8 szkół podstawowych z Puław. Uczniowie grali z zaangażowaniem, zgodnie z zasadami fair-play pod czujnym okiem sędziego Pana Zdzisława Machniewskiego.

W kategorii klas 7-8: II miejsce uzyskał Wojciech Wałęga z 7a, a IV pozycję zajął Daniel Wiesiołek z 8b.

W kategorii klas 4-6: I miejsce uzyskał Marcel Miszczak 6b, a miejsce II Jakub Bocianowski z 6b.

Uczniowie z klasy 3a: Joanna Wojtaś i Aleksander Maruszak zostali nagrodzeni dyplomami.

Gratulujemy!