Szkolny Klub Wolontariusza

"Więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu."

Wolontariat to bezinteresowne zaangażowanie na rzecz potrzebujących, niesienie pomocy innym, troska o los słabszych, to umiejętność działania w zespole.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 6-8, którzy mają pozytywną energię i chcą zarażać nią innych, do włączenia się do Szkolnego Klubu Wolontariusza w naszej szkole. To doskonała okazja do zrobienia czegoś dobrego, rozwoju osobistego oraz poznawania ciekawych osób i współpracy z nimi.

Tu rozwiniesz swoje zainteresowania, pożytecznie i aktywnie spędzisz czas wolny, będziesz miał/miała możliwość wykorzystania własnych umiejętności oraz zdobycia i rozwinięcia nowych.

Tu odnajdziesz nowe cele, znajdziesz ludzi mających podobne wartości i ideały, tu rozwiniesz skrzydła :-)

Wolontariusze poświęcając swój wolny czas pomagają innym :-)

Podaruj TY swój czas - dołącz do nas!!!

Zapraszamy wszystkich chętnych na zebranie w najbliższy czwartek 19.05.2022 o godzinie 13.50 do sali 19.

Tu dowiesz się wszystkiego na temat naszej działalności!

Opiekunowie SKW

Iwona Głowacka i Maja Włodarczyk