slubowanie14.jpg

13 października w naszej szkole odbyła się Uroczystość Ślubowania Klas Pierwszych. W tym dniu pierwszaki zostały oficjalnie przyjęte do grona uczniów SP nr 1. Dzieci odświętnie ubrane, podekscytowane, piękne zaprezentowały swoje umiejętności przed zgromadzoną publicznością. Następnie ślubowały na sztandar szkoły, że będą wspaniałymi uczniami oraz Polakami kochającymi swoją ojczyznę. Dyrekcja szkoły pasowała pierwszaki na uczniów wielkimi ołówkami. Na pamiątkę tej uroczystości dzieci otrzymały dyplomy, legitymacje szkolne oraz breloczki z logo szkoły wykonane na drukarce 3D. Podczas uroczystości p. dyrektor Małgorzata Pakuła wręczyła nauczycielom nagrody z okazji Święta Edukacji Narodowej. Jesteśmy bardzo dumni z naszych pierwszaków i życzymy im samych sukcesów w nauce.