Seminarium eTwinning na Słowacji

seminarium07.jpg

W dniach 05 – 07 października 2023 w Trenczynie na Słowacji odbyło się trójstronne seminarium poświęcone  „Innowacyjnej pedagogice w szkołach podstawowych”. W wydarzeniu uczestniczyli nauczyciele ze Słowacji, Polski i Czech. Podczas warsztatów prowadzonych przez ambasadorów uczestnicy mieli możliwość poznania dobrych praktyk w łączeniu klas online, twórczego wykorzystania  narzędzi ICT w szkołach podstawowych, etapów tworzenia dobrego projektu krok po kroku. Jako ambasador naszego kraju warsztaty prowadziła pani Beata Wójcik.  Organizatorzy zadbali o integrację uczestników proponując zwiedzanie   Trenczyna w międzynarodowych grupach. Efektem seminarium było założenie i zarejestrowanie projektów. Nasza szkoła realizuje „ Adwentowy kalendarz” wspólnie ze szkołami z Czech, Polski i Słowacji.