Razem dla zwierząt

karma13.jpg

W dniu 8 listopada w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego ,, Zwierzęta wśród nas ’’, dla uczniów klas I-IV oraz akcji charakterystycznej na rzecz bezdomnych zwierząt. Na konkurs wpłynęło 31prac, z których 25 nagrodzonych i wyróżnionych. Wszyscy uczniowie otrzymali  okolicznościowe dyplomy, a laureaci nagrody.

W ramach akcji ,,Zamiast lizaka kup karmę dla psiaka i kociaka’’ która trwała przez cały miesiąc październik zebrano 131kg karmy oraz akcesoria dla bezdomnych zwierząt. Całość przekazaliśmy Puławskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami i schronisku.

Darczyńcy otrzymali dyplomy ,,Przyjaciela zwierząt”, a wyróżnieni dodatkowe upominki. Dziękujemy wszystkim za dary i serce.