Move week w naszej szkole

W dniach 22.05 – 31.05 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w europejskim wydarzeniu „ MOVE WEEK” czyli tydzień ruchu. W tych dniach były organizowane aktywne przerwy w oparciu o dostępne filmiki z ćwiczeniami i zabawami ruchowymi. Świetlica szkolna organizowała „Poranny rozruch” w postaci gier i zabaw bieżnych. 30.05.  – uczniowie klas I – III uczestniczyli w sportowych zabawach na boisku szkolnym. Następnego dnia dzięki współpracy z Olimpijską Szkółką Tańca i Dobrych Manier udało się nam zorganizować godzinne zajęcia taneczne na świeżym powietrzu. W organizacji tych przedsięwzięć aktywnie pomagali uczniowie z klasy VIII d. Zachęceni przedłużyliśmy tydzień ruchu i w dniach 12 – 16.06 dzięki uprzejmości trenerów ze Szkolnego Klubu Badmintona zorganizowaliśmy zajęcia dla początkujących adeptów tej gry. Wszystkim naszym działaniom towarzyszyło radosne zaangażowanie i aktywność uczniów i nauczycieli.