Konkurs „Sportretuj owada”- rozstrzygnięty

Nasza szkoła zorganizowała konkurs fotograficzno – plastyczny dla uczniów puławskich szkół podstawowych. Patronat nad konkursem przyjął Prezydent Miasta Puławy.

Wpłynęło 32 prace fotograficzne i 22 plastyczne. Jury oceniło i nagrodziło następujących autorów:

Miejsce 1 zajął Szymon Toczek z kl. V b SP nr 1.

Miejsce 2 zajął Antoni Świć z klasy I a SP nr 10.

Miejsce 3  zajęli: Hanna Kraj z klasy IV a, Szymon Koryszewski kl. VI c  SP nr 3, Zuzanna Grabska kl. V b SP nr 6, Marianna Świszcz kl. IV a ZSO nr 2.

Wyróżnienia otrzymali: Liliana Lipska, Antonina Chabora, Franciszek Szkoda z klasy I a SP nr 10, Dominika Rusa z klasy V b SP nr 1, Kinga Kupisz z klasy IV a ZSO nr 2.

W konkursie plastycznym nagrodzono następujących uczniów: Ksawerego  Lewtaka z  klasy I a, Magdalenę Mazurek z klasy II a  - I miejsce ex aequo, Hannę Siwiec z klasy I a - miejsce II, Polę  Moniuszko z klasy I a - miejsce III. Wyróżnienia otrzymali: Anna Mikos klasa III c, Szymon Więch z klasy I b i Emilia Jakubczyk z klasy III a.

Dodatkowo nagrodę specjalną z sfotografowanie rzadkiego gatunku owada otrzymują Szymon Toczek.

Nagrodę ufundowała pani Ewa Rauner – Bułczyńska.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w świetlicy szkolnej.