Dzień Życzliwości

dzien_zyczliwosci2310.jpg

Z okazji obchodów Światowego Dnia Życzliwości młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariusza udekorowała szkołę serdecznymi hasłami i powitaniami. Stworzona została Loteria Życzliwości, w której znajdowały się hasła o radości, życzliwości i dobroci. Działała również Tablica Życzliwości, gdzie można było napisać ,,miłe słowo” i przypiąć na tablicy w kształcie serca. Nie zabrakło również czegoś słodkiego. Każdy miał możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w Fotoramce Życzliwości. Wolontariuszki malowały buziaki w uśmiechy. W klasach młodszych odbyły się warsztaty o życzliwości i otwartości wobec innych. Wszystkim działaniom towarzyszyła serdeczna i życzliwa atmosfera. Jesteśmy dumni z naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom!

To był bardzo miły dzień!