Dzień otwarty w "Jedynce".

dzien_otwarty03.jpg

14 marca 2024 r. odbył się Dzień Otwarty w naszej szkole! To wydarzenie było doskonałą okazją dla przyszłych uczniów wraz z ich rodzicami, aby lepiej poznać naszą placówkę i wziąć udział w różnorodnych aktywnościach.

Podczas Dnia Otwartego uczniowie i ich rodziny mieli możliwość zwiedzania szkoły, zwłaszcza klas, pracowni i sal lekcyjnych, co pozwoliło im lepiej zrozumieć naszą infrastrukturę i atmosferę panującą w szkole.

Dodatkowo, przygotowane przez naszych nauczycieli zajęcia i warsztaty były strzałem w dziesiątkę! Od nauki przez zabawę po działania artystyczne, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. To był czas pełen inspiracji i możliwości rozwoju dla przyszłych uczniów.

Dziękujemy wszystkim za obecność i zainteresowanie naszą szkołą. Mamy nadzieję, że widzieliście w niej miejsce, gdzie Wasze dzieci będą mogły się rozwijać, uczyć i być częścią wspaniałej społeczności edukacyjnej.

Powrót na początek strony